o firmie PIANPUR

Firma PIANPUR powstała w Kartuzach w 1998 roku. Na początku zajmowaliśmy się sprzedażą gotowych wyrobów z pianek PUR. Z czasem zaczęliśmy inwestować we własny park maszynowy i rozwijać przetwórstwo pianek PUR na miejscu. W chwili obecnej posiadamy bardzo nowoczesne i w pełni zautomatyzowane maszyny głównie firmy BAUMER, co pozwala nam realizować zamówienia bardzo skomplikowanych kompletów i materacy piankowych.

W ofercie handlowej oprócz pianek posiadamy również inne akcesoria tapicerskie. Naszymi dostawcami są firmy, które mają długoletnie doświadczenie i produkują wyroby najwyższej jakości, co potwierdzają liczne certyfikaty. W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na jakość i fachowość, co pozwala spełniać coraz większe oczekiwania rynku.

W 2006 roku firma PIANPUR przeniosła się do nowego obiektu w Lesznie koło Kartuz o znacznie większej powierzchni. Pozwoliło to poszerzyć gamę oferowanych produktów. Firma PIANPUR w sposób ciągły inwestuje w powiększanie powierzchni magazynowej, modernizuje park maszynowy i tabor transportowy, co pozwala bardzo szybko realizować zamówienia, obniżając tym samym koszty magazynowania wyrobów z pianki PUR u naszych klientów.